Siuvėja
+370 675 74136

Apie mus

siuvimas molėtuose

Mūsų darbo stažas jau daugiau, kaip 30 metų, esame siuvę įvairiausio modelio drabužių : vestuvinės suknelės, sportinių (pramoginių) šokių drabužiai, paltai, kostiumėliai, vakarinės, išleistuvių suknelės, komunijos suknelės, striukės, bliuskutės, vaikiški drabužiai, apvalkalai baldams, įvairiausi aksesuarai : kaklaraiščiai, varlytės, bantukai, vestuvinės gėlytės, vestuvinės rankinės, vestuvinės pagalvėlės žiedams, puošmenos ar kiti įvairiausi aksesuarai. Nėra nieko, ko negalėtume

pasiūti ar pataisyti pagal Jūsų kūno sudėjimą.

Priimame individualius užsakymus, parenkame modelius, pasiuvame pagal kliento poreikius, patariame.

Turime didžiulės patirties pramoginių (sportinių) šokių drabužių, vestuvinių suknelių siuvime.
Mūsų pasiūti darbai puošia kiekvieną klientą, leidžia jam netik gerai jaustis su šiuo drabužiu, bet ir gražiai bei stilingai atrodyti ir patraukti praeivių dėmesį. Netikite? Įsitinkinti galite tik vienu būdu - atvykite pas mus į Molėtus (keletą mūsų darbų galite rasti "Foto galerijoje") ir pasisiūkite drabužį, prižadame, jog tikrai nenusivilsite nei mūsų darbu, nei kainomis, kurios nesikandžioja ir yra prieinamos visiems. Kokybė garantuota.

Užsakymus priimame tik su Jūsų medžiagomis. Esant pageidavimui medžiagas padedame išsirinkti, patariame kiek ir kokios medžiagos Jums reikės, taip sutaupote laiką ir pinigus.

Kokybės garantas

Garantuojame nepriekaištingą kokybę.

Mes dirbame kliento naudai.

Patirtis

40 metų patirtis siuvime bei modeliavime mums leidžia dirbti nepriekaištingai, džiuginti bei puošti mūsų klientus.

Kontaktai

Audronė Nariūnienė

Molėtai

+370 675 74 136

info@stiliauslink.lt